מרכז הזמנות: 04-8743516

חותמת של איכות בעולם הריהוט

K.H.L מקבוצת קחל ישראל בע"מ, נוסדה במטרה להציב סטנדרטים חדשים של איכות, עיצוב ושירות בתחום המזנונים והשולחנות הסלוניים. K.H.L הינה חברה צעירה ודינאמית, המשלבת באופן ייחודי ידע וניסיון רב שנים בענף ריהוט הבית, יחד עם חשיבה חדשנית רבת מעוף.

 

מצוינות בשירות

K.H.L חרטה על דגלה להוביל בתחום השירות, האמינות והאחריות. כדי להבטיח חבילת קנייה מושלמת, הלקוחות זוכים לשירות חם ואדיב לאורך כל הדרך, כולל זמן רב לאחר הגעת הרהיטים לבית הלקוח. מערך שירות הלקוחות מקצועי ומנוסה ונותן מענה בכל עת לכל שאלה, בעיה והתלבטות, תוך הקפדה על יחס אישי ועל עמידה מוחלטת בלוחות הזמנים.

 

רהיטי קחל ידועים בשירותיות ואדיבות ללקוח ברמה נעלה, אנו דוגלים ברמת השירותיות הגבוהה ביותר וכל עובדי החברה נבחרים בקפידה רבה.
לנו מגוון יועצים מקצועיים בתחום עם עשרות שנים של ניסיון אשר תוכלו להיוועץ עמם ולקבל הסברים מקיפים, ייעוץ למה שעשוי להתאים לכם מבחינה תקציבית, טעמכם האישי והן מבחינת מידות אשר יתאימו לחלל ולדרישותיכם.

ניתן למצוע אצלנו את כל סוגי הרהיטים לבית.

אולם התצוגה של רהיטי קחל מציג מגוון מערכות ריהוט ועיצובים של בתי העיצוב המובילים באירופה. כל פרטי הריהוט נבחרים כך שיתאימו בצורה מושלמת לקונספט העיצובי, הנקי והאלגנטי המזוהה כל כך עם רהיטי קחל. החומרים בהם אנו משתמשים: עורות, בדים, זכוכית, מתכות, ועץ לסוגיו – משתלבים זה בזה בהרמוניה ועומדים לרשותכם בקנייה ישירה וזמינות מירבית תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של איכות, נוחות ופונקציונליות, על מנת שאלו ישרתו אתכם לאורך זמן רב.